Sposób na mały przedpokój – meble na wymiar

Nawet mały przedpokój można ciekawie zaaranżować. Trzeba tylko mieć dobry pomysł. Najlepiej jest więc po prostu zdecydować się na zakup dopasowanych mebli na wymiar, które będą ozdobą tego pomieszczenia. Jak dobrze urządzić mały przedpokój?

Z planem

meble do przedpokoju na wymiar

Meble do przedpokoju na wymiar można zamówić zgodnie z własnymi potrzebami. Można idealnie dopasować je do każdego pomieszczenia. Najważniejszy jest jednak plan. By sobie ułatwić zaplanowanie rozmieszczenia poszczególnych mebli, warto jest narysować przedpokój w odpowiedniej skali, a następnie wypróbować różne ustawienia mebli. Na takim planie łatwo jest eksperymentować i jest duże prawdopodobieństwo, że podczas tych prób zostanie odnalezione rozwiązanie idealne. By się upewnić, że sprawdzi się ono w praktyce, należy udać się z miarą do przedpokoju i jeszcze raz wszystko sprawdzić już na miejscu.

Inteligentne rozwiązania

W przypadku pomieszczeń o małej powierzchni niezwykle ważne jest wybieranie inteligentnych rozwiązań. Chodzi tu o to, że meble mogą pełnić kilka różnych funkcji równocześnie. Siedzisko może także być szafką na buty albo schowkiem na drobiazgi. Lustro może mieć ukrytą wąską półkę albo zasłaniać szafkę na klucze. Wieszaki mogą być ustawione w dwóch liniach tak, by zmieściło się na nich więcej kurtek. W przypadku mebli na wymiar można pozwolić sobie na zaproponowanie nowatorskich rozwiązań, które zwykle nie są dostępne w gotowych meblach do przedpokoju. Dzięki temu można stworzyć coś bardzo wyjątkowego, co umożliwi dobre wykorzystanie przestrzeni.