Siedzisko tapicerowane na wymiar z ozdobnymi przeszyciami

Siedzisko tapicerowane do przedpokoju to nie tylko wygodne miejsce do siedzenia. Jest to także piękna ozdoba, która potrafi zmienić oblicze nudnego korytarza. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor siedziska, który ożywi atmosferę ciemnego zazwyczaj przedpokoju.

Siedzisko tapicerowane na wymiar z kryształkami


Coraz częściej w domach i mieszkaniach spotyka się styl rustykalny. Charakteryzuje się on bogatymi zdobieniami. Przedpokój także można urządzić w takiej aranżacji. Wystarczy wybrać białe meble ze zdobieniami i wygiętymi nóżkami. Do tego pasuje idealnie siedzisko tapicerowane z oparciem do sufitu obszyte welurowym materiałem z ozdobnymi kryształkami lub guziczkami. Idealnym kolorem obicia będzie ciemna zieleń lub granat. Na ścianie obok siedziska świetnie wyglądać będzie wysokie lustro w bogato zdobionej, złotej ramie.

Nowoczesne siedzisko z delikatnymi przeszyciami


Nie każdy lubi przepych i ekstrawagancję, dlatego zamiast ozdobnych kryształków, można wybrać delikatne przeszycia na siedzisku. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu osobom ceniącym minimalizm i prostotę. W nowoczesnym przedpokoju można postawić jasne meble, do których pasować będzie czarne lub grafitowe siedzisko. Wybierając materiał skórzany lub skóropodobny, efekt będzie piorunujący. Bardzo dobrze wygląda także siedzisko proste bez żadnych przeszyć. Może być ono wykonane z jednej części lub z kilku paneli połączonych ze sobą. Dla uzyskania eleganckiego wyglądu pomiędzy panelami na ścianie można zamontować ozdobny wieszak z metalowymi haczykami.