Jak umeblować funkcjonalny przedpokój?

Przedpokoje w naszych mieszkaniach najczęściej są małe, albo… bardzo małe. Umeblowanie takiego pomieszczenia to prawdziwe wyzwanie. Jakie meble muszą znaleźć się w przedpokoju, by był funkcjonalny? 

Pojemna szafa


Duża, pojemna szafa jest niezbędna na przedpokoju. Dzięki szafie jesteśmy w stanie zachować porządek i wszystkie okrycia oraz buty schować przed wzrokiem gości. 

Szafa w niewielkim przedpokoju powinna mieć suwane drzwi. Dzięki temu można zaoszczędzić na prawdę dużo miejsca. Lustro, które może znaleźć się na drzwiach optycznie powiększy przedpokój. 

Konsola na drobiazgi


W przedpokoju zawsze znajdują się rzeczy, które są potrzebne, ale których nie ma gdzie ukryć. Problem ten rozwiążę drewniana konsola do przedpokoju. 

Konsole meble to idealne uzupełnienie przedpokoju. Klucze, czapki, czy rękawiczki można umieścić w szufladzie. Damskie torebki znajdą swoje miejsce na dolnej półce. Konsole meble pomogą opanować bałagan, który bardzo łatwo powstaje w przedpokoju. 

Duży wieszak


Wieszak jest kolejnym niezbędnym meblem, który pomoże zapanować nad rozgardiaszem, który powstaje w przedpokoju. Wchodząc do mieszkania od razu możemy uporządkować wierzchnią odzież. Jest to również miejsce, gdzie możemy powiesić ciuchy, które zmokły, parasolkę, czy torebkę. 

Przedpokój jest bardzo trudny do umeblowania. Meble, które tu się znajdą muszą być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne.