Ciekawe uchwyty i gałki do mebli kuchennych

Kuchnia to prawdziwe serce domu i jedno z tych pomieszczeń, w urządzenie którego zwykle inwestuje się większe kwoty. Piękny komplet mebli kuchennych to prawdziwa ozdoba, ale też rozwiązanie bardzo funkcjonalne, pozwalające na segregowanie wszystkich rzeczy w kuchni. Ciekawe uchwyty i gałki pozwalają nadać indywidualnego charakteru nawet kompletowi mebli, który kupuje się w zwykłym markecie meblowym.

Ciekawe funkcjonalne uchwyty wpuszczane

Miłośnicy minimalizmu z pewnością zwrócą uwagę na proste uchwyty wpuszczane, które są wyborem perfekcyjnym na przykład do szuflad czy szafek uchylnych do dołu, chociażby przy zmywarce. Tego typu uchwyty wpuszczane można z łatwością dostosować do kolorystyki mebli, lub wybrać je na zasadzie kontrastu. To funkcjonalne rozwiązanie ułatwiające wysuwanie szuflad, które jest też bardzo praktyczne. Drzwiczki i szuflady wyposażone w takich uchwyt zwykle znacznie mniej brudzą się od dotykania podczas prac w kuchni.

uchwyty wpuszczane

Ozdobne złote gałki do mebli kuchennych

Drugi bardzo popularny ostatnio wybór to ozdobne złote gałeczki do kuchennych mebli, które, trzeba przyznać, są niezwykle efektowne, ale też dosyć drogie. To zatem wybór dla osób nie liczących pieniędzy, które jednocześnie pragną designerskich rozwiązań do swojego domu. Minimalistyczne złote gałki pięknie prezentują się przy meblach utrzymanych w różnych kolorach, szczególnie efektownie jednak przy frontach w ciemnej kolorystyce. To obecnie połączenie najbardziej w trendach.