Jaka szafka na buty przyda się w domu?

Klienci, którzy poszukują solidnie wykonanej i modnej szafki na buty doskonale wiedzą, iż wybór w sklepach tego asortymentu jest ogromny. Bez problemu więc można znaleźć szafkę w każdym rozmiarze, kolorze i stylu, dzięki czemu dopasuje się ona do konkretnej przestrzeni. Co zrobić jednak, gdy klient potrzebuje naprawdę małej, lecz pojemnej szafki? Na co zwrócić uwagę przy jej zakupie? Na te pytania znaleźć można odpowiedzi poniżej.

Szafka na buty 70 cm – czy to dobry pomysł?


Szafa na buty w rozmiarze około 70 cm na pewno będzie idealnym rozwiązaniem do przedpokoju lub korytarza o niewielkich gabarytach. Trzeba przyznać, iż mebel ten jeszcze do niedawna był pomijany przez osoby urządzające swoje domy w sposób nowoczesny i designerski. Teraz jednak producenci z roku na rok zaskakują klientów ciekawymi, efektownymi szafkami, które pomieszczą naprawdę sporo par butów. Warto więc nie obawiać się, iż ten mebel nie będzie pasował do ogólnej aranżacji wnętrza lub zepsuje klientowi wystrój. Wybierając ponadczasową klasykę lub minimalistyczną prostotę, można być pewnym, iż taka szafka nie będzie zwracać uwagi użytkowników.

Jaki model najlepiej wybrać?


Projektanci wnętrz polecają klientom, by ci inwestowali w szafki wykonane z naprawdę mocnych, solidnych materiałów. Drewno zdecydowanie wytrzyma dłużej, niż płyta lub sklejka. Można także postawić na szafki szklane lub metalowe, które są obecnie na topie. Jednak nie będą one pasować do tradycyjnych wnętrz, a dobranie do nich pasującej szafy lub stojącego wieszaka może okazać się naprawdę trudne. https://gornapolka.com/tp/szafka-na-buty-z-siedziskiem-70-cm/