Czy gałki meblowe nadają charakter w pomieszczeniu?

Coraz większą uwagę kierujemy w stronę urządzania przestrzeni, w której przebywamy. Staranne zestawienie mebli z pozostałym wyposażeniem w salonie, sypialni czy kuchni to już codzienność w gospodarstwach domowych. W budynkach jednorodzinnych hitem stało się połączenie salonu z kuchnią. Jak zatem sprawić, aby wnętrze było przyjazne dla domownika? Spróbujmy się na tym zastanowić.

Projektant wnętrz – pilnie poszukiwany!

uchwyty meblowe

Zaaranżowanie przestrzeni przez profesjonalistę jest obecnie na wagę złota. Wyczucie formy, zestawienie barw, dbałość o szczegóły to właśnie domena projektanta wnętrz. Na przygotowanych aranżacjach można zauważyć, że to właśnie drobne elementy dopełniają pomysł na wystój pomieszczenia. Czasem jest to charakterystyczna lampa, poduszki na kanapie, czy nawet uchwyty meblowe (dostępne w ofercie e-sas.pl).

Niezwodny sposób na szybką metamorfozę w kuchni

Styl industrialny skradł serca klientów i to nie tylko w aranżacji przestronnych salonów, ale także kuchni. Jeżeli w planach budżetowych nie została ujęta wymiana kuchennej zabudowy meblowej, a marzy się powiew stylu przeniesionego z fabryki, to nic straconego! Lampa sufitowa w czarnej oprawie czy stolik kawowy na metalowej konstrukcji wprowadzi domowników w czas przemysłowej świetności. Wybierając dodatki, nie zapominajmy także o uchwytach do szafek. Proste formy, o czarnej barwie doskonale uzupełnią aranżację w omawianym stylu. Również dla zwolenników minimalizmu producenci przygotowali ofertę i dostępne są w sprzedaży gałki do mebli, nawet w kolorze czarnym. Dzięki tak niewielkim elementom można przeprowadzić metamorfozę przestrzeni i nadać jej odpowiedni charakter.