Jakie rozwiązanie sprawdzi się w małym przedpokoju?

Wymiary niektórych pomieszczeń sprawiają, że klienci nie mogą w nich zastosować mebli, które by chcieli. Często właściciele kawalerek i niewielkich mieszkań narzekają na to, iż ich przedpokoje są tak małe, że nie można w nich ustawić porządnej, dużej szafy i wygodnej ławeczki lub pufy do siedzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy istnieje jakaś alternatywa? Podpowiedź poniżej.

Funkcjonalna garderoba z siedziskiem

Przeglądając oferty znanych sklepów meblowych można natknąć się na meble, które są aktualnie na topie. Garderoba z siedziskiem wykonana z bardzo solidnych materiałów z praktycznym miejscem do przechowywania odzieży to idealna alternatywa dla szaf, na które często nie ma miejsca w określonych wnękach. Taką garderobę z siedziskiem https://gornapolka.com/tp/garderoba-z-siedziskiem-do-przedpokoju/ można od ręki dostać w wielu dobrych sklepach meblowych.

W internecie z kolei nie brakuje ofert producentów mebli oraz stolarzy, którzy chętnie tworzą tego typu asortyment na wymiar. Wówczas klient dokładnie określa, jak ma wyglądać jego mebel.

Ile kosztuje taka garderoba z siedziskiem?

Ceny tego typu gotowych kompletów są bardzo zróżnicowane. W znanych sklepach meblowych można znaleźć je w przedziale cenowym od około 400 zł do nawet 2500 zł.

Wszystko zależy od tego, z jakich materiałów została wykonana dana garderoba oraz siedzisko, jaki ma rozmiar oraz jakie dodatkowe akcesoria w niej zastosowano. Trzeba jednak przyznać, iż dla wielu osób design takiej garderoby ma ogromne znaczenie.

Klienci szukają więc modelu, który doskonale będzie komponował się z ogólną aranżacją ich mieszkania. Niektórzy producenci mebli, wychodząc klientom naprzeciw, stworzyli nawet garderoby pasujące do konkretnego stylu wnętrza. Tym samym bez problemu znajdzie się taki mebel pasujący do przedpokoju urządzonego w klimacie skandynawskim, boho, glamour lub nowoczesnym.