Zabudowa garderoby lub szafy wnękowej staje się prosta dzięki zastosowaniu skandynawskiego systemu przechowywania elfa. Projektanci tego systemu dobrze przemyśleli potrzeby nowoczesnych gospodarstw domowych i odpowiedzieli na nie oddając do dyspozycji rozwiązania możliwe do zastosowania w różnorodnych warunkach. Prezentowane systemy zabudowy przeznaczone są do zawieszenia, także na skosach poddaszy, oraz swobodnego stawiania przy wyborze opcji z nóżkami.

Wieszany system zabudowy szaf wnękowych i garderób
Wieszany system zabudowy szaf wnękowych i garderób
fot. elfa

Meble metalowe sprawdzają się w garderobie amatorów ubrań jak również pokoju małego sportowca. Dzięki różnorodnym dodatkom w postaci wysuwanych koszy, wieszaków dostosowanych do sprzętów sportowych, półek i wyspecjalizowanych wieszaków na spodnie, krawaty czy apaszki, mogą zadowolić niemal każde gusta.

System wieszany oraz Freestanding systemem zabudowy szaf wnękowych i garderób
System wieszany oraz Freestanding elfa
fot. elfa

Zaaranżowane z systemem elfa zabudowy wnękowe dają duże możliwości dzięki dostosowywaniu do indywidualnych potrzeb ich użytkowników.

Zainteresowani mogą wybierać pomiędzy systemami ściennymi i podłogowymi.

Pierwsze stosują dwa rozwiązania: system wieszany oparty o poziome szyny lub system półek oparty o pionowe szyny, w każdym wypadku mocowane do ścian.

Produkty podłogowe to dwa systemy koszy montowanych w ramach oraz kompatybilny z systemem wieszanym system elfa Freestanding, wyposażony w nóżki.

System elfa dostępny jest pod adresem http://pl.elfa.com/

Tagi: , , , , , ,

Komentowanie wyłączone.