Piękno własnego mieszkania zaczynamy doceniać wraz z pojawiającymi się we wnętrzu dodatkami. Podstawę aranżacji stanowią wybrane materiały wykończeniowe oraz meble wraz z sprzętami gospodarstwa domowego. Jednak to dodatki stanowią o charakterze wnętrza. Kwiaty, wazony, rzeźby i koszyki, a przede wszystkim obraz.

Kolor, niezależnie od wybranej gamy i nasycenia, potrafi w ogromnym stopniu kształtować swoje otoczenie. Ogromny wybór farb, okładzin ściennych, materiałów kładzionych pod stopami, barw drzewa i płyt meblowych, daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Styl nowoczesny bądź klasyczny, abstrakcyjny bądź pełen ładu. Każdy nabierze głębi dzięki zastosowaniu odpowiednich obrazów, odpowiedniej grafiki.

grafika wykonana tuszem, artysta malarz Anna Kubczak
grafika wykonana tuszem
artysta malarz Anna Kubczak

Może to być klasyczny obraz olejny, fascynująca grafika, galeria fotografii czy odpowiednio dobrana fototapeta. Możliwości są niezliczone, tak jak i ogromna rzesza artystów i rzemieślników zajmujących się ubarwianiem świata. Każda z tych technik może się sprawdzić w każdym niemal wnętrzu i tylko od projektanta zależy, czy odpowiednio wydobędzie ona z projektu zamierzony cel.

Obraz we wnętrzu jest niczym biżuteria dla kobiety. Oczywiście może się bez niej obyć, jednak doskonale podkreśla atrybuty płci pięknej. Sama uwielbiam zabawę barwą. Obrazy i fotografie nie odstępują mi na krok. Są we mnie i uzewnętrzniają się na ścianach naszego mieszkania, a każdy przekraczający nasz próg gość przenosi się w inny świat.

'Nimfa', grafika węglem, artysta malarz Anna Kubczak
Nimfa
artysta malarz Anna Kubczak
'Gimnastyka', akt, artysta malarz Anna Kubczak
Gimnastyka
artysta malarz Anna Kubczak
'Jesteś mój!', portret, artysta malarz Anna Kubczak
Jesteś mój!
artysta malarz Anna Kubczak
Akt malowany pastelą, artysta malarz Anna Kubczak
pastel olejny
artysta malarz Anna Kubczak
'Tchnienie', portret, artysta malarz Anna Kubczak
Tchnienie
artysta malarz Anna Kubczak

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.