Otwarty system do przechowywania STOLMEN jest zgrabnym i atrakcyjnym sposobem na aranżację nie tylko szaf wnękowych czy garderoby. Stanowi ciekawą alternatywę dla mebli wykonanych z tradycyjnych materiałów takich jak płyta meblowa bądź drewno. Przy czym kusi możliwymi kombinacjami.

Te ciekawe meble metalowe można określić mianem systemu rurowego, mocowanego zarówno do podłoża jak i sufitu. Dzięki możliwości regulacji (210 – 330 cm) może być stosowany w standardowych mieszkaniach jak i wysokich loftach.

Elementy należące do systemu powinny zadowolić wielu użytkowników. Oprócz elementów konstrukcyjnych wymienię tu półki, półki na buty, lustro, drążek ubraniowy, hak i komb, czyli podzieloną na segmenty półkę. W przeciwieństwie do systemu ALGOT postawiono tu na zamykane powierzchnie, komodę z dwoma szufladami i szafkę z przesuwnymi drzwiczkami.

Wszystkie te elementy można przemieszczać wzdłuż słupów, dzięki czemu swobodnie dopasują się do gabarytów różnorodnych przechowywanych pomiędzy nimi skarbów.

Wiele miejsc – jeden system

Dzięki zamykanym elementom system ten może sprawdzić się w nowoczesnej i lekkiej aranżacji niemal każdego pomieszczenia, poczynając od garderoby, a skończywszy na salonie.

Propozycje aranżacji można mnożyć. Zabudowa przedpokoju mieszcząca ubrania wierzchnie i obuwie właścicieli. Lekka ażurowa konstrukcja oddzielająca część biurową pomieszczenia od rodzinnego salonu. Pełna możliwości garderoba.

Zabudowa wnęk z systemem jest łatwa w przeprowadzeniu, jednak ograniczona rozmiarami dostępnych elementów, półek i zamykanych szafek. Już na etapie planowania mieszkania bądź domu, można rozważyć wykorzystanie tego systemu i odpowiednie przystosowanie wnętrza do potrzeb.

Materiały

System STOLMEN - jest to aluminium i stal lakierowana proszkowo z elementami z płyt wiórowych.

Tagi: , , , ,

Komentowanie wyłączone.