Dziś opiszę kolekcję mebli przeznaczoną dla ludzi kochających prostą, geometryczną i nowoczesną formę. Zachwycająca jest ogromna możliwość aranżacji wnętrza dzięki stworzeniu kilku odmian niemal każdego mebla. Regały, komody, stoliki, bufet, pobudzające wyobraźnię łóżka i wiele dodatków tj. skrzynki, lustra i drabinki.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - kawalerka
Kolekcja mebli 4 You By Vox - Kawalerka
fot. Meble VOX

Kolekcja została wyśmienicie przygotowana do konfrontacji ze współczesnym konsumentem. Nie jest abstrakcyjnym projektem oderwanych od życia projektantów, lecz skrupulatnie przemyślanym przez zespół profesjonalistów: psychologów, etnografów, socjologów, technologów zajmujących się produkcją, projektantów. Meble w kolekcji zostały sprawdzone również przez zwykłych użytkowników i dostosowane do ich potrzeb.

Te eleganckie, w większości białe meble są profesjonalnie przygotowane do funkcjonowania w przestrzeni życiowej zarówno rodziny jak i singli, osób młodych jak i seniorów.
Kolorytu dodają wymienne skrzynki dostępne w trzech kolorach (dąb, szary, pomarańczowy) i dwóch rozmiarach (kwadrat i prostokąt), oraz niektóre elementy korpusów regałów, czy toaletki (dąb).

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Sypialnia na poddaszu
Kolekcja mebli 4 You By Vox - Kawalerka
fot. Meble VOX

"W rezultacie kolekcja odpowiada na aspiracje użytkowników i chęć bycia aktywnymi w kilku obszarach: podnoszenia sprawności fizycznej, kontaktów społecznych (spotkania ze znajomymi/rodziną), bliskości emocjonalnej (rodzina, przyjaciele, zwierzęta), uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych (sztuka, podróże, odkrywanie), utrzymywanie równowagi psychicznej i fizycznej (dbanie o ciało, umysł i sferę intymną) oraz relaks. Wyposażenie domu ma być odzwierciedleniem osobowości jego mieszkańców oraz umożliwiać przyszłościowe rozwiązania - nadążać za zmianami w stylu życia, wieku, potrzeb."
Źródło: 4 You By Vox – nowa kolekcja marki Meble Vox / www.meble.vox.pl

Personalizacja wnętrza

Jak już wcześniej wspomniałam, kolekcja mebli 4 You By Vox daje możliwość personalizacji wnętrza. Dowolność w ustawieniu poszczególnych elementów. Dostosowanie wymiarów regałów do głębokości szafy umożliwia ich wspólną prezentację. Różnorodne bryły, które można dobierać według gustu: ciekawe komody, regały, bufet, witryna, toaletka, kredens, stolik kawowy, szafka rtv i lustra, stojące jak i wiszące.

Wysokie meble, takie jak szafa i regały, dostępne są w trzech wysokościach: 206 cm, 240 cm i 260 cm.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem i ekranem do rzutnika
Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem i ekranem do rzutnika
fot. Meble VOX

Ciekawie rozwiązania posiada szafa 4-drzwiowa. Składane drzwi, które doceniłam już w swojej szafie wnękowej, możliwość zamontowania pantografu, szuflady na delikatniejsze ubrania, dopasowany wieszak na krawaty, czy obecność wysuwanego haczyka do wieszania ubrań od czoła środkowej półki.

Dowiedzcie się więcej na temat możliwości oferowanych przez szafy 4-drzwiowe i 2-drzwiowe.

Ogromną pracę włożono w zaprojektowane łóżko z kolekcji 4 You. Do dyspozycji są dwa modele. Łóżko niskie i łóżko z baldachimem. To ostatnie budzi mój zachwyt. Gdyby nie sypialnia pod skosem, nie wahałabym się z jego wyborem. A tak będzie trzeba zaprojektować coś podobnego. Nawet przed poznaniem tej kolekcji rozpoczęłam takie prace. Teraz będzie łatwiej, można zapożyczyć pewne rozwiązania. Stelaż do baldachimu może spełniać wiele funkcji. Można zawiesić na nim tradycyjny baldachim. Powiesić hamak - kołyskę dla dziecka, ruchomą lampkę, czy ekran do wyświetlania filmów i zdjęć z projektora.

Stół kuchenny, wzorem dawniejszych stołów, powrócił do wykorzystywania szuflad. Jest to przydatne, gdy zastępuje on miejsce do pracy, dla dorosłych lub dzieci. Dodatkowym rozwiązaniem jest umieszczenie na środku stołu podłużnego pojemnika z dwoma pokrywkami. Na kredki, świece, kwiaty.

Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.