Nasze mieszkanie jest naszą świątynią. Aby nie stała się ona pobojowiskiem, potrzebujemy nieco, a czasem nawet sporo miejsca do przechowywania rzeczy. Ubrania, książki, środki chemiczne, sprzęty sportowe.

Kolekcja mebli 4 You By Vox odpowiada na te potrzeby w nowoczesny i funkcjonalny sposób przedstawiając dwa modele szaf ubraniowych.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - sypialnia na poddaszu
Kolekcja mebli 4 You By Vox - Sypialnia na poddaszu
Naprzeciw obiektywu ustawiono szafę 4-drzwiową z przystawionym regałem bocznym.
fot. Meble VOX

Szafa 4-drzwiowa

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 4-drzwiowa z regałem bocznym Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 4-drzwiowa z regałem bocznym Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 4-drzwiowa z regałem bocznym
Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 4-drzwiowa z regałem bocznym
fot. Meble VOX

Pierwszy miły kontakt zapewniają drzwi. Nie są one otwierane standardowo, lecz składane. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma dostęp do całej zawartości szafy, a jednocześnie poszczególne skrzydła nie potrzebują wiele miejsca przed szafą.

Wnętrze szafy w podstawowej wersji posiada dwa drążki ubraniowe, na krótsze koszule i nieco dłuższych rzeczy, trzy szuflady i wiele półek o zmiennym położeniu. Nowym rozwiązaniem jest dodatek w postaci wysuwanego haczyka umieszczonego w środkowej części najwyżej umieszczonej półki. Po wybraniu kreacji na wieczór, można obejrzeć czy wybór jest trafny, oceniając go z pewnej odległości, a wyprasowana koszula nie musi wisieć już na drzwiach szafy lub pokoju.

Do szafy dostosowany jest również wysuwany wieszak na krawaty, który sprawdzi się w szafie mężczyzny, oraz pantograf umożliwiający schowanie większej liczby dłuższych rzeczy, z czego zapewne zadowolone będą kobiety posiadające sporo sukienek.

Do głębokości szafy dostosowano szerokość półki na książki. Regał boczny sprawdza się w aranżacjach niewielkich przestrzeni kawalerek jak i obszernych domach.

Szafa 2-drzwiowa

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym
Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym
fot. Meble VOX

Tworzy bardziej geometryczną formę niż poprzedni mebel. Zróżnicowane wymiary drzwi i możliwość wstawienia skrzynek w różnych rozmiarach i kolorach dodatkowo podkreślają formę typowo matematyczną.
Wnętrze szafy to przestrzeń półek o zmiennym położeniu oraz poprzeczny, wysuwany wieszak, który pozwala zagospodarować tak niewielką szerokość szafy w maksymalnym stopniu.

Również w przypadku tej szafy projektanci umożliwili dostawienie regału bocznego, powiększającego przestrzeń do przechowywania książek i drobiazgów.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa ze skrzynkami Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym
Kolekcja mebli 4 You By Vox - Szafa 2-drzwiowa z regałem bocznym
fot. Meble VOX
Kolekcja mebli 4 You By Vox - salon i jadalnia we wspólnej aranżacji
Kolekcja mebli 4 You By Vox - Salon i jadalnia we wspólnej aranżacji
Między innymi w projekcie wykorzystano szafę 2-drzwiową wyposażoną w trzy dodatkowe skrzynki.
fot. Meble VOX

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone.