Łóżka należące do kolekcji mebli 4 You By Vox to nietypowe rozwiązania przygotowane przez zespół specjalistów z przeznaczeniem dla nowoczesnego odbiorcy. Łóżka mają nowoczesną, miłą dla oka formę i wiele udogodnień sprawdzających się w codziennym użytkowaniu.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem, dostawionym regałem dwustronnym i toaletką
Kolekcja mebli 4 You By Vox
Łóżko z baldachimem, dostawionym regałem dwustronnym i toaletką - biurkiem
fot. Meble VOX

Łóżko niskie 4 You

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko niskie Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko niskie
Kolekcja mebli 4 You By Vox
Łóżko niskie
fot. Meble VOX

Wykonane zostało z białej płyty laminowanej. dostępne jest w dwóch wariantach: z pojemnikiem na pościel lub bez. Oba posiadają półki na książki w umiejscowione w ramie łóżka. Koloru mogą dodać łóżku półeczki w kolorze dębu, umieszczane w ramie łóżka oraz beżowy zagłówek z wygodną, zdejmowaną do prania tapicerką.
Projektanci i technolodzy pomyśleli również o bezpieczeństwie, dodając do kolekcji matę antypoślizgową umieszczaną pod materace, co zapobiega jego przesuwaniu.

Projektanci dostosowali do wymiarów tego łóżka szerokość dwustronnego regału, co pozwala na jego ustawienie tuż za łóżkiem. Umożliwi to rozbudowanie przestrzeni do przechowywania często użytkowanych rzeczy w sypialni. Taka aranżacja sprawdza się szczególnie w dużych pomieszczeniach, gdzie łóżko z regałem stanie w miejscu centralnym, tworząc spokojną, romantyczną lub wręcz erotyczną inscenizację.

Łóżko wyposażone w stelaż do baldachimu

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem
Kolekcja mebli 4 You By Vox
Łóżko z baldachimem
fot. Meble VOX

To wspaniałe dzieło. Jak już wspominałam w poprzednim artykule, sama chciałabym takie posiadać. Zostało przygotowane przez zespół specjalistów dopasowując je do większych niż kiedyś potrzeb. Tworzy zaciszne miejsce idealne do wypoczynku i snu. Umożliwia aktywny relaks z książką, filmem, lub gimnastyką. Także z partnerem.

Łóżko z baldachimem dostępne jest w dwóch znacząco różniących się formach. Z regałem na stałe połączonym z ramą łóżka lub z możliwością dostawienia regału. Obie te formy mogą być wyposażone w podnoszony stelaż (pojemnik na pościel) lub stałą podłogę. W niewielkich przestrzeniach zawsze warto wybrać dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy. Ponieważ otwieranie pokrywy nie jest wygodne, warto w pojemniku przechowywać rzeczy rzadziej używane.

Łóżko z regałem jest lepiej dostosowane do aranżacji wykorzystującej ustawienie łóżka pod ścianą. W tym wypadku za zagłówkiem znajduje się obszerna skrzynia, a niewykorzystana zostaje jedynie przestrzeń poniżej poziomu materaca.

Wszystkie modele łóżek ze stelażem do baldachimu posiadają półki na książki, bądź podręczne drobiazgi w dolnej ramie łóżka. Dzięki nim można uniknąć wrażenia bałaganu, które sprawią pozostawione do dalszego czytania książki i czasopisma.

Do stelażu łóżka dostosowane są dwa rodzaje drabinek. Boczne, na których można zawiesić kwiaty, dzwonki lub kieszenie na drobiazgi. Górne, na których można zawiesić oświetlenie przydatne przy czytaniu lub pracy, czy ozdobę taką jak chińskie dzwoneczki.

Na samym stelażu projektanci proponują zawieszenie ekranu do rzutnika, co spodoba się miłośnikom kina. Szczególnie przy odpowiednim nagłośnieniu sypialni. Osobom pragnącym intymności spodoba się możliwość wykorzystania rolet odcinających łóżko od przestrzeni publicznej.

Kolekcja mebli 4 You By Vox - Łóżko z baldachimem, w tle szafa ubraniowa
Kolekcja mebli 4 You By Vox
Łóżko z baldachimem, aranżacja wykorzystująca również stolik nocny, szafę ubraniową, niską komodę, toaletkę i lustro z kolekcji. Całość ożywiają ściany i dodatki w kolorze gorącej czekolady. Widoczny jet jeden z rodzajów organizerów do zawieszenia na drabince.
fot. Meble VOX

Barwy sypialni

Mimo bieli łóżek z kolekcji 4 You By Vox, koloryt sypialni mogą zapewnić barwy ścian, zasłon i baldachimu. Odpowiednio dobrana pościel również zasługuje na uwagę. Sama kolekcja zapewnia możliwość dobrania dodatków. Półeczki w kolorze dębu do wstawienia w ramie łóżka. Beżowa, tapicerowana poducha - zagłówek oraz zawieszane na drabinkach organizery w tym samym kolorze.

Tagi: , , ,

Jedna odpowiedź do wpisu “Kolekcja mebli 4 You By Vox – łóżko niskie i łóżko z baldachimem”

  1. Tracid napisał(a):

    Bardzo nie polecam stelażu do łóżka „Łóżko z baldachimem i z regałem z podnoszonym stelażem” po 3 miesiącach urzytkowania materac jest do wyrzucenia – stelaż jest zbyt rzadko użebrowany.