Półki z tkaniny, miękkie lub z usztywnianymi przegrodami, otwarte lub zapinane, do powieszenia na drążku.

Ten dodatkowy element wyposażenia szaf nie należy do najpopularniejszych, ale są osoby którym się przyda. W założeniu ma zastępować część regału w szafach z większą ilością drążków. Jednak ze względu na oczywisty wybór miejsca dla wiszącej półki (na drążku), często okazuje się, że nie wykorzystuje ona całej kubatury szafy - pozostaje niezagospodarowane miejsce za wiszącą półką, bywają też płytsze niż pozostałe półki w szafie. Ważne jest więc, aby dobrze zmierzyć wnętrze swojej szafy i dobrać odpowiednią półkę. Organizer do szafy może również pomieścić kolekcję butów.

Celnym argumentem jest jednak ich cena. Niższa niż cena wstawienia do szafy regału czy komody. A funkcja zostanie zachowana.

Kolorystyka zawieszanych półek jest różnorodna, więc nawet artystyczne dusze znajdą coś dla siebie. A jeśli oferta producentów nie zaspokoi potrzeb gustu, zawsze można odpowiednią półkę uszyć.

Innym zastosowaniem tego typu półek jest ich podwieszenie pod sufitem, pod wiszącą półką lub skośną połacią dachu. Takie półeczki, szczególnie te z kolorowej siatki, bardzo podobają się dzieciom układającym w nich swoje skarby.

Tagi: , , , , ,

Komentowanie wyłączone.